Vilniaus rajone, Vilniuje savo transportu, savivarčiais ir savivarčiais-savikroviais įvairiais kiekiais vežame žvyrą, birias medžiagas, betono gaminius ir kitus krovinius. Atvežame: žvyrą betonavimui, juodžemį, augalinį gruntą, kelinį žvyrą, smėlį plautą ir smėlį užpilymui, smėlį mūrinimui ir tinkavimui, atsijas, akmens dulkes ir kitas birias medžiagas.
Teikiame transporto paslaugas Vilniuje.
Savikroviais transportuojame, pristatome trinkeles, blokelius, plytas, įvairius betoninius gaminius, šulinio žiedus, valymo įrengimus, kuro briketus ir kitus krovinius Vilniuje.
Žemės, griovimo darbai Vilniaus raj.
Atvežame ir išvežame gruntą. Lyginame reljefą, kasame, užkasame pamatus, gręžiame polius. Paruošiame takelius ir kiemus trinkelių klojimui. Išvežame statybinį laužą, grunto išvežimas, išvežame šakas ir lapus. Atliekame griovimo darbus ir šiukšlių išvežimą. Griovimui naudojame ekskavatorių, račioką, minipakrovėjus. Dirbame Vilniaus rajone.
Savivarčio, pakrovėjo, račioko ir bobcat nuoma Vilniuje
Nuomojame savivartį savikrovį (6×6),savivartį MANN, račioką, bobkatą, minipakrovėjus, įrangą polių gręžimui. Techniką statybai nuomojame su patirusiais vairotuojais – operatoriais. Telefonas pasiteiravimui: 8 677 76937, Vilnius.